JARNÍ HRANÍ S INDIÁNY JSME SI UŽILI!

Počasí vyšlo na jedničku, účast byla hojná, co víc si přát? Ať si to zase zopakujeme!

Obrovské uznání patří paním učitelkám z mateřské školy za přípravu roztomilého vystoupení našich nejmenších a velký klobouk dolů před dramatizací a přípravou dobrůtek dětí školní družiny pod vedením slečny vychovatelky Terezky Vašutové!

Bez technické čety by to určitě nešlo - poděkování v tomto případě patří našim čtvrťákům a páťákům za pomoc při přípravě.

Oceňujeme pomoc přítomných rodičů a těšíme se na další spolupráci.

Ekologický projekt "Špačkoš" zná své vítěze!

Školní družina slaví

Máme obrovskou radost, že se Vám můžeme pochlubit za PRVNÍ MÍSTO, které jsme obdrželi ve sběru pastelek a tužek, tzv. špačků.

Do sociálně ekologického projektu "Špačkoš", který KOH-I-NOOR HARDTMUTH ve spolupráci s Českým olympijským výborem realizoval na vybraných českých školách a školkách, jsme se zapojili v průběhu minulého roku a pilně sbírali špačky do letošního března. O to milejší pro nás bylo zjištění, že právě naše škola byla jako jedna z mála vítězná. Větší radost nám však dělá vědomí, že jsme pomohli dobré věci. Z nasbíraných špačků v rámci terapeutických dílen lepí osoby s omezením různé skulptury, což těmto lidé přináší potřebnou relaxaci. Z obdržených hodnotných cen máme velkou radost a těšíme se na krásné a pestré obrázky, které nám budou vznikat pod rukama.

Velké poděkování patří také naší bývalé kolegyni, paní vychovatelce Hance Smolanové, která nás do soutěže přihlásila! Děkujeme!!!

výhravýhravýrha

6. 5. 2019 Zobrazit méně