JARNÍ HRANÍ S INDIÁNY JSME SI UŽILI!

Počasí vyšlo na jedničku, účast byla hojná, co víc si přát? Ať si to zase zopakujeme!

Obrovské uznání patří paním učitelkám z mateřské školy za přípravu roztomilého vystoupení našich nejmenších a velký klobouk dolů před dramatizací a přípravou dobrůtek dětí školní družiny pod vedením slečny vychovatelky Terezky Vašutové!

Bez technické čety by to určitě nešlo - poděkování v tomto případě patří našim čtvrťákům a páťákům za pomoc při přípravě.

Oceňujeme pomoc přítomných rodičů a těšíme se na další spolupráci.

Pátý ročník ZŠ navštíví Paskov

V úterý 14. 5. se žáci 5. ročníku zúčastní akce „Do lesa s lesníkem“ v Paskově – Oprechticích. Sraz před školou v 7.50 h, odjezd od školy v 8.00 h. V 8.45 h zahájení akce v lese, ukázky činností v lese na šesti stanovištích. Ve 12.00 h odjezd zpět do školy. Po příjezdu oběd a ukončení vyučování. Akce proběhne za každého počasí. Svačiny zařizuje škola, pouze nesvačící žáci si vezmou svačinu a pití z domu. S sebou: sportovní oblečení, pláštěnku, vhodnou pevnou obuv, pokrývku hlavy, ošetření proti klíšťatům. Prosíme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů do pátku 10. 5. 2019.

8. 5. 2019 Zobrazit méně