INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU 2019/2020

- sešity, pracovní sešity a výtvarné potřeby pro všechny žáky zajistí škola hromadně a bezúplatně

DALŠÍ ŠKOLNÍ POTŘEBY:

- penál

- desky na sešity

- obaly na sešity a učebnice

- pytlík k lavici na výtvarné potřeby

- papuče s pevnou patou + pytlík do šatny

- cvičení úbor /tenisky do tělocvičny a na hřiště - ne "jarmilky"/

PRVŇÁČKŮM, PROSÍM, VŠECHNY POMŮCKY ŘÁDNĚ OZNAČTE JMENOVKOU.

INFORMACE O ZMĚNĚ CEN OBĚDŮ VE ŠK. ROCE 2019/2020

Upozorňujeme strávníky, že od 1. 9. 2019 budou navýšeny ceny obědů následujícím způsobem:

Děti, žáci do 6 let 20,- Kč
Žáci 7-10 let 24,- Kč
Žáci 11-14 let 26,- Kč
Žáci 15 let a více 30,- Kč
Cizí strávníci 65,- Kč

Žádáme rodiče a strávníky platící bezhotovostní platbou, aby si nezapomněli na hlavní prázdniny zrušit trvalé příkazy na stravné. Děkujeme.

Karnevalový den

Ve středu 13.2 se naše dětičky proměnily v princezny, strašidla, kouzelníky a jiné nadpřirozené bytosti, protože i u nás nastal karnevalový den. Nechyběla ani módní přehlídka, kdy se všechny masky předvedly v celé své kráse. Zábavné dopoledne jsme si všichni společně užili a doplnili jej o veselé hry s diskotékou, při které jsme se naučili novým tanečním kreacím. Všem účastníkům děkujeme za pestrý a příjemně strávený den.

Podrobný fotoreport naleznete na našich facebookových stránkách.

karnevalkarnevalKarneval

14. 2. 2019 Zobrazit méně