Obsah

Školní tábor

Typ: ostatní
-

ŠKOLNÍ TÁBOR - PO STOPÁCH HORALŮ

TERMÍN: 8. - 15. 7. 2020

MÍSTO: Chata Hrádek https://www.chatahradek.com/

CENA: 2000,- Kč + 1000,- Kč příspěvek zřizovatele, tedy obce Žabeň 

Vážení rodiče, situace v zemi se vyvíjí velmi dynamicky, pokyny a nařízení se stále mění, nicméně od 8. 6. 2020 vláda ČR povolila organizaci zotavovacích akcí. Jsme rádi, že se nám podařilo zajistit v krásné lokalitě Těšínských Beskyd středisko s přijatelnou kapacitou a nejblíže Vámi zvolenému termínu..

Kapacita zařízení je omezena na 19 dětí, prosím Vás proto o důkladné zvážení účasti Vašeho dítěte a závaznou přihlášku zaslali na reditelka@skola-zaben.cz. Přihlášky budou registrovány podle data a věřím, že se dostane na všechny vážné zájemce.

Kateřina Mannheimová


Vytvořeno: 5. 5. 2020
Poslední aktualizace: 5. 5. 2020 00:00
Autor: Správce Webu