.TŘI KRÁLOVÉ

...

Andělská návštěva ve školičce

MikulášMikulášMikuláš

Oznámení o přerušení provozu MŠ v době vánočních prázdnin a o prázdninovém provozu MŠ v době letních prázdnin

Na základě předchozí konzultace se zástupcem zřizovatele oznamuji, že běžný provoz mateřské školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace bude do úterý 22. 12. 2020. V době od středy 23. 12. 2020 do pátku 1. 1. 2021 bude provoz mateřské školy přerušen. Běžný provoz začne od pondělí 4. 1. 2021.

Rovněž na základě předchozí konzultace se zástupcem zřizovatele oznamuji, že mateřská škola, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace bude v období letních prázdnin v provozu od 1. do 16. července 2021.

Kateřina Mannheimová

Plánovaný plavecký výcvik pro děti MŠ i žáky ZŠ se odkládá. O novém termínu Vás budeme včas informovat prostřednictvím e-mailu.

Provozní doba mateřské školy je od 6:30 do 16:15

KONTAKTY: