KARANTÉNA

Vážení rodiče,

Na základě sdělení Krajské hygienické stanice ve Frýdku – Místku Vám předávám následující informace a prosím o součinnost:

V případě, že Vaše dítě bylo ve dnech 30. 11. a 1. 12. přítomno v naší mateřské škole, je pravděpodobné, že se dostalo do kontaktu s Covid pozitivní osobou.

Je potřeba, aby děti zůstaly v karanténě. Tato karanténa je v případě testování 10 dnů, pokud dítě nebude testováno z důvodu plné kapacity odběrového místa, karanténa se prodlužuje na 14 dnů.

Karanténou se rozumí, že děti nesmí nikam chodit, musí být doma, maximálně na zahradu u rodinného domu, na které se nesmí stýkat s další osobou mimo domácnost. Domácnost by neměla přijímat ani návštěvy.

Všichni budete kontaktováni pracovníky call centra o nařízené karanténě a budete jimi poučeni o karanténních opatřeních, popřípadě budete objednáni na odběrové místo na testy.

V případě potíží u dítěte, kontaktujte dětského lékaře, rovněž Vás mohou objednat na odběry. Pokud byste potřebovali vystavit Paragraf-karanténu, rovněž vše řešíte přes pediatra.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však, při kontaktu s jinými osobami zvýšené dodržování hygienických pravidel (rozestupy, roušky, atd.)

Informace o provozu MŠ Vám sdělím ihned, jakmile obdržíme rozhodnutí KHS.

Děkuji Vám za trpělivost a spolupráci při zvládnutí nastalé situace.

Kateřina Mannheimová

Andělská návštěva ve školičce

MikulášMikulášMikuláš

Aktuality

Dne 3.12.2020 chystáme pro děti v dopoledních hodinách projektový den „MALÝ ARCHITEKT“

A dne 4.12.2020 dopoledne se bude konat Čertovský den – děti si mohou vzít masky.

Informace

V MŠ se vyskytl roup dětský, prosíme o zvýšenou kontrolu nad hygienou. Případný výskyt hlaste ve třídě učitelce.

Děkujeme

Oznámení o přerušení provozu MŠ v době vánočních prázdnin a o prázdninovém provozu MŠ v době letních prázdnin

Na základě předchozí konzultace se zástupcem zřizovatele oznamuji, že běžný provoz mateřské školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace bude do úterý 22. 12. 2020. V době od středy 23. 12. 2020 do pátku 1. 1. 2021 bude provoz mateřské školy přerušen. Běžný provoz začne od pondělí 4. 1. 2021.

Rovněž na základě předchozí konzultace se zástupcem zřizovatele oznamuji, že mateřská škola, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace bude v období letních prázdnin v provozu od 1. do 16. července 2021.

Kateřina Mannheimová

Plánovaný plavecký výcvik pro děti MŠ i žáky ZŠ se odkládá. O novém termínu Vás budeme včas informovat prostřednictvím e-mailu.

Provozní doba mateřské školy je od 6:30 do 16:15

KONTAKTY: