školní rok 2019/2020

Vychovatelka: Tereza Vašutová

Školní asistentka: Petra Nováková

(poskytuje podporu při administrativní a organizační činnosti ve školní družině)

Tel. kontakt: 602 505 807

Družina je otevřena denně od 11:40 do 16:15 hod.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Aktuality družiny

Co je ve školní družině důležité?

• Prosíme rodiče, aby dětem do družiny nachystali pohodlné oblečení (tepláky,mikinu). Sportujeme, tvoříme, malujeme, chodíme na zahradu. Dle vlastního zvážení dejte dětem věci starší.

• Podle ročních období dětem měňte oblečení. (podzim - mikina, zima- oteplováky, léto - krátký rukáv, kraťasy, apod.)

• Pololetně (září - únor) vybíráme 60 kč na pitný režim, na drobné věcné odměny za soutěžení apod.

• Děti dostávají do Družinku nové informace, podpisem stvrdíte, že jste info zaznamenali. Většinou jsou tyto informace souběžně na našem webu v sekci školní družina. Případné dotazy směřujte na e-mail či volejte na tel: 602 505 807

• K omluvenkám dětí ze školní družiny, případně informace o času jejich odchodu používejte Družínek. Telefonické omluvenky nemůžeme bohužel akceptovat.

Dětičky

Skládáme Puzzle

Fotky

18. 9. 2019 Zobrazit více

Září na školní zahradě

Bavlnkohraní

16. 9. 2019 Zobrazit více

Změna provozní doby

11.9.2019

9. 9. 2019 Zobrazit více

Co bych měl vědět

Pro rodiče (nejen) prvňáčků

Na co potřebujeme Družínek

• Zápisový sešit Družínek nám pomáhá předávat informace (vychovatel-rodič)

• Naleznete v něm veškeré zprávy a info týkající se družiny. Akce ŠD, co budeme potřebovat při vyrábění a veškeré organizační změny. Prosíme o průběžnou kontrolu.

• Taktéž v něm budete zaznamenávat jednorázové odchody či plánovanou nepřítomnost žáka.

►Dítě je ze ŠD uvolňováno jen na základě údajů o odchodech v zápisním lístku ŠD nebo jednorázovou písemnou omluvou v deníčku Družínek, který musejí děti nosit každý den. Každou nepřítomnost je nutno řádně omluvit. Výjimečně lze uvolnit žáka dříve jen na základě písemné žádosti, která musí obsahovat datum, hodinu odchodu a podpis rodičů. Bez této žádosti nebude žák uvolněn.Omluvenky po telefonu nemůžeme akceptovat.

Všechny přihlášené děti obdrží Družínky do středy 4.9.2019

vzorvzor

2. 9. 2019 Zobrazit méně

Vlčí máky