školní rok 2019/2020

Vychovatelka: Tereza Vašutová

Školní asistentka: Petra Nováková

(poskytuje podporu při administrativní a organizační činnosti ve školní družině)

Tel. kontakt: 602 505 807

Družina je otevřena denně od 11:40 do 16:15 hod.

Říjen

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Aktuality družiny

Co je ve školní družině důležité?

• Prosíme rodiče, aby dětem do družiny nachystali pohodlné oblečení (tepláky,mikinu). Sportujeme, tvoříme, malujeme, chodíme na zahradu. Dle vlastního zvážení dejte dětem věci starší.

• Podle ročních období dětem měňte oblečení. (podzim - mikina, zima- oteplováky, léto - krátký rukáv, kraťasy, apod.)

• Pololetně (září - únor) vybíráme 60 kč na pitný režim, na drobné věcné odměny za soutěžení apod.

• Děti dostávají do Družinku nové informace, podpisem stvrdíte, že jste info zaznamenali. Většinou jsou tyto informace souběžně na našem webu v sekci školní družina. Případné dotazy směřujte na e-mail či volejte na tel: 602 505 807

• K omluvenkám dětí ze školní družiny, případně informace o času jejich odchodu používejte Družínek. Telefonické omluvenky nemůžeme bohužel akceptovat.

Dětičky

Info pro rodiče

Ukončení spolupráce

11. 3. 2019 Zobrazit více